Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Yürekten Sevmek

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güzel Sözler kategorisinde MieL tarafından oluşturulan Yürekten Sevmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 548 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güzel Sözler
Konu Başlığı Yürekten Sevmek
Konbuyu başlatan MieL
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan serkan

MieL

Çaylak Üye
Mavis Üye
Kayıtlı
6 Ay 24 Gün
Katılım
27 Ara 2023
Mesajlar
25
Tepkime puanı
13
Puanları
3
Konum
İstanbul
Yürekten sevmenin adıdır aSK. Bazisina aSk yoktur vurgusu olsa bile aSk vardır . Yürekten gelerek yaklaşımlar sadede aSk için geçerli deildir tabiki.
Bu dost , arkadaş icinde geçerlidir. Masumhane iletişimler , anlayilsli , hoşgörülü tavırlar yurekten olduğu surece beraberlikler uzun yıllara dayanır.
Her ne kadar sanal ortamda olsak bile, iletişimde olduğumuz kişilere ne veririz iletişim adı altida onu karsilik olarak alacak olduğumuzu unutmayalım.
Günün her anında iletişim , dostluk , arkadaşlık bizim öznesi olarak en çok ihtiyacımız olandır. Özel olarak var olunan bir kişi , toplu olarak bir kaç kişi arkadaşımız olabilimektir. Dostluk ve arkadaşlık önemlidir . Duygusal bağlar , etkin karakterler ile daha çok ilerler. Bu bizim için birer endex tir. Uyumlu olan kişiler ile sohbet iletişim sevgi saygı içerisinde inşallah devam eder der. Herkese kucak dolusu sevgiler sunarım...
 
Geri
Üst